ŽIURKĖS (VDFF'18)

Rat

DĖMESIO: su programėle „MoQ“ šį filmą pamatyk pigiau! Mokant telefonu, į „MoQ“ sąskaitą grįš 1 €. Daugiau informacijos čia

Žiurkės – gajausias žinduolis. Jos ne tik tveria ilgiausiai be maisto, bet ir veisiasi nesustabdomu greičiu. Šis padaras visais amžiais gyveno greta žmogaus – ne tik kaip kenkėjas, bet ir kaip paties žmogaus organizmo ambasadorius moksliniuose, medicininiuose eksperimentuose. Režisierius naudoja įvairius dokumentinius kadrus bei tiriamąją medžiagą Baltimorės istorijai nupasakoti. Čia žiurkių ir žmonių santykiai – ypatingi. Mieste vis dar vyrauja pajamų nelygybė, o rasinės neapykantos ištakos, pasirodo, taip pat turi šį tą bendro su graužikais. Tarp originaliausių kovos su žiurkėmis būdų – šaudymas ir net meškerė. 

Theo Anthony dokumentikoje pasakojama apie nuodų tobulinimą, įvairius eksperimentus, tačiau kartu tai yra išsamus Baltimorės socialinio peizažo pristatymas.

„Mano pirma mintis buvo kurti filmą apie žiurkių žudikus. Buvau matęs daug Ulricho Seidlo darbų. Kai pradėjau gilintis į kovą su graužikais ir analizuoti urbanistinius miesto planus, supratau, kad visa tai slepia kur kas reikšmingesnę Baltimorės istoriją.“ Theo Anthony

Plačiau
Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas
  • Trukmė: 1 h 22 min
  • Kalba: Anglų + Lietuvių subtitrai
  • Šalis: JAV
N13
Panašūs filmai
ČIAUPKIS IR GROK PIANINU (VDFF'18)
Shut up and play the piano 2018 | 1 h 22 min
  • Įsiminti
  • Nuomoti: 2.79 €
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku