VISKAS DĖL ŠOU

Kino Pavasario filmai

THE SHOW OF SHOWS: 100 YEARS OF VAUDEVILLE, CIRCUSES AND CARNIVALS

Per kaimus ant ratų keliaujantis cirkas. Stilingas muzikinis kabaretas. Spalvingas vodevilis. Senoviški pasirodymai mugėse. Pavojingi gyvybei triukai. Keistuolių pasirodymai. Azartiški gyvūnų atrakcionai. Jurijaus Nikulino klounada. Daug daug kitokių smagių, kvapą gniaužiančių, neįtikėtinų, stebuklingų, stulbinamų, retai kur bematytų siurprizų. Ir, žinoma, kultiniai „Sigur Ros“. Pats laikas pasimėgauti puikiausiu šou planetoje.

 

Geriausias Islandijos arklių ganytojas Benediktas Erlingssonas užsidarė Šefildo universiteto nacionaliniame archyve ir išrinko filmuotą medžiagą apie keisčiausius, azartiškiausius, sumaniausius, rizikingiausius, įspūdingiausius numerius, kuriuos atliko drąsūs, išradingi artistai iš iškiliausių cirko menui ir verslui atsidavusių šeimų. Režisierius sukūrė filmą vien tik iš archyvinių ir istorinių kadrų, nerealiausių ištraukų, suteikiančių nepaprastą progą sugrįžti į praeitį. Bendradarbiaudami su kompozitoriumi Hilmaru Örnu Hilmarssonu, muziką sukūrė Georgas Holmas ir Orri Pállas Dýrasonas iš kultinės grupės „Sigur Ros“, jiems pritaria Pietų Islandijos nacionalinis choras.

 

„Originalus muzikinis cirko, karnavalo, vodevilio kronikų filmas, žiūrimas kino salėje su dideliu ekranu ir kokybišku garsu, suteiks nepamirštamus įspūdžius. Vaizdo, garso, azarto ir drąsos simfonija. Islandų režisieriaus atrinktus pasirodymus lygiai taip pat įdomu stebėti antrą ir net trečią kartą, atkreipiant dėmesį į vis naujus dalykus.“ (E. Pukšta)

 

Tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“ www.kinopavasaris.lt

Plačiau
Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas
  • Režisierius: Benedikt Erlingsson
  • Trukmė: 1 h 17 min
  • Šalis: Islandija, Jungtinė Karalystė
V
Panašūs filmai
Kino Pavasario filmai
Ji
Elle 2016 | 2 h 10 min
  • Įsiminti
  • Nuomoti: 4.99 €
Kino Pavasario filmai
AMŽINAI STILINGOS
ADVANCED STYLE 2014 | 1 h 13 min
  • Įsiminti
  • Nuomoti: 4.99 €
Bilas Cunninghamas: Niujorkas
Bill Cunningham New York 2010 | 1 h 24 min
  • Įsiminti
  • Nuomoti: 2.79 €
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku