Šokis svajonės ritmu 2

High Strung Free Dance

Frenkas Sinatra kažkada apie Niujorką dainavo – „jei pavyks čia, pavyks bet kur“. Tikėdamiesi, kad jiems pavyks, kasmet į šį niekuomet nemiegantį miestą atvyksta tūkstančiai žmonių. Tai – istorija apie du iš jų.Barlou (šokėja Juliet Doherty) – talentinga balerina, nutarusi siekti savo svajonės Amerikos menų šventovėje Niujorke. Deja, pirmasis susidūrimas su šios šventovės realybe nėra labai malonus: didžiulę patirtį turinti baleto mokytoja Oksana (ją vaidina „daktarė Kvin“ Jane Seymour) atvirai pasako, kad Barlou iki tobulybės dar labai toli. Nurijusi nuoskaudą, mergina nutaria nepasiduoti ir dalyvauja atrankoje į naują Brodvėjaus šokio spektaklį. Jo režisierius Zanderis (akt. Thomas Doherty) atkreipia dėmesį į Barlou ir ji atrenkama repeticijoms.Po poros dienų prie besiformuojančio spektaklio atlikėjų branduolio prisijungia talentingas pianistas Čarlis (akt. Harry Jarvis), kaip ir Barlou, į Niujorką atvykęs siekti savo svajonės. Tarp jaunuolių netrukus užgimsta simpatija, tačiau merginai neabejingas ir Zanderis. Barlou netrukus pasijunta įsipainiojusi į meilės trikampį. Tuo tarpu spektaklio repeticijos vis labiau intensyvėja, krūviai didėja ir tiek Barlou, tiek Čarlis nelabai turi laiko kam nors kitam. Darbas iki devinto prakaito, nuolatinis stresas, konkurentų išdavystės ir bekompromisė kova pareikalaus iš jų visų jėgų.Autentiško ir įtraukiančio pasakojimo apie nedažnai matomą meno pusę autorius – Michael‘as Damian‘as, žmogus, režisavęs ir šios juostos pirmtaką, 2016 m. filmą „Šokis svajonės ritmu“. Pagrindinę filmo heroję suvaidino 21-erių metų talentinga šokėja Juliet Doherty, 2012 ir 2014 metais laimėjusi aukso medalius didžiausiame pasaulio jaunimo šokių čempionate „Youth America Grand Prix“. Choreografiją filmui sukūrė „Emmy“ laimėtojas Tyce‘as Diorio – etatinis JAV „Fox“ televizijos konkurso „So You Think You Can Dance“ choreografas, taip pat dirbęs su tokiomis žvaigždėmis kaip Janet Jackson, Paula Abdul, Jennifer Lopez ir Ricky‘is Martin‘as.

Plačiau
Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas
  • Režisierius: Michael Damian
  • Trukmė: 1 h 43 min
  • Kalba: Anglų + Lietuvių subtitrai
  • Šalis: JAV, Rumunija
N13
Panašūs filmai
Mergina
Girl 2018 | 1 h 49 min
  • Įsiminti
  • Nuomoti: 4.99 €
O tada mes šokome
O tada mes šokome 2019 | 1 h 45 min
  • Įsiminti
  • Nuomoti: 4.99 €
Nematoma
Nematoma 2019 | 1 h 40 min
  • Įsiminti
  • Nuomoti: 4.99 €
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku