Niujorko šešėlyje

The Place Beyond the Pines

Filme pasakojama apie trijų kartų žmonių gyvenimą iš pažiūros ramiame ir nuobodžiame Niujorko priemiestyje. Plėtojamos trys siužetinės linijos. Pirmoji – apie triukų meistrą motociklininką Liuką, kuris dėl naujagimio sūnaus ryžtasi įvykdyti nusikaltimą. Kita – apie ambicingą naujoką policininką, kuris, užuot kovojęs su savo demonais, pradeda dirbti korumpuotoje policijos nuovadoje. Trečia – apie du mokinius, kuriems tenka spręsti praeities problemas. Trys pasakojimai veda prie vienos atomazgos.

„Tai istorija apie paveldėjimą – apie tai, ką mes gauname gimdami ir ką perduodame savo vaikams. Apie tai, kaip mūsų pasirinkimas gali paveikti ateities kartas. Apie tai, kaip tėvų nuodėmės veikia sūnų likimą“, – viename interviu sakė režisierius.

Plačiau
  • Režisierius: Derek Cianfrance
  • Trukmė: 2 h 20 min
  • Aktoriai: Ryan Gosling, Eva Mendes, Bradley Cooper
  • Kalba: Anglų, Ispanų + Lietuvių subtitrai
  • Šalis: JAV
N16
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku