Saulėlydis

Napszállta

Filmas prieinamas peržiūrai lapkričio 19 - 25 d. 

1913 m., Budapeštas. Dvidešimtmetė Iris, ankstyvosios jaunystės metus praleidusi našlaičiųprieglaudoje, nusprendžia įsidarbinti skrybėlių krautuvėje, kadaise priklausiusioje tėvams.Viena gražiausių XX a. pradžios Europos sostinių ją pasitinka sudėtingais išbandymais irtamsia šeimos praeitimi. Istorinį laiką veriančio žvilgsnio meistras László Nemesas vaizduojažmogiškumo nuosmukį ir gęstančią gražiąją epochą – visuotinį saulėlydį, po kurio pasaulisneatpažįstamai pasikeis.

Plačiau
Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas
  • Trukmė: 2 h 22 min
  • Kalba: Vengrų, Vokiečių + Lietuvių subtitrai
  • Šalis: Prancūzija, Vengrija
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku