Vėjų kryžkelėje

Risttuules

Tikra istorija paremtas ir ypatinga vizualine kalba papasakotas filmas, įamžinantis tragiškus šimtų tūkstančių Baltijos šalių gyventojų likimus.

1941 metų birželio 14 diena. Be jokio perspėjimo dešimtys tūkstančių Estijos, Latvijos ir Lietuvos piliečių išvijami iš savo namų. Be teismo nuosprendžio vyrai išsiunčiami į koncentracijos stovyklas, o moterys ir vaikai ištremiami į Sibirą. Šios siaubingos operacijos, vykdytos sovietų vado Josifo Stalino įsakymu, tikslas – sunaikinti Baltijos šalių gyventojus.

Laimingai ištekėjusi ir dukters susilaukusi Erna ištremiama į Sibirą. Jai laikas įgauna kitą prasmę. Kovodama su badu ir žeminančia egzistencija nežmoniškomi sąlygomis, jos siela randa laisvę laiškuose, kuriuos jį rašo savo lageryje kalinčiam vyrui. Sibire praleisti metai atima iš Ernos daug daugiau nei jos jaunystę.

Plačiau
  • Režisierius: Martti Helde
  • Trukmė: 1 h 27 min
  • Aktoriai: Laura Peterson, Tarmo Song, Mirt Preegel, Ingrid Isotamm, Einar Hillep
  • Kalba: Estų, Rusų + Lietuvių subtitrai
  • Šalis: Estija
N13
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku