Po mirties, prieš pragarą

After Death, Before Hell

Tikrų įvykių įkvėpta tragikomiška istorija apie apgailėtiną banditą, kuris savo gyvenimą pradeda tik miręs.

 

Apie režisierių:

Visą savo gyvenimą Tomas Ramanauskas praleido kūrybinėse veiklose: knygos apie kūrybiškumą “Žmogus, kuris žinojo viską” autorius; jaunimo žurnalo “Pravda” redaktorius ir leidėjas; MTV Baltic kūrybos vadovas; DJ ir muzikos prodiuseris; kino teatro “Pasaka” bendrakūrėjas; idėjų agentūros “New!” kūrybos direktorius bei bendrakūrėjas. “Po mirties, prieš pragarą” yra jo debiutinis filmas. 

Plačiau
  • Trukmė: 0 h 10 min
  • Kalba: Anglų + Lietuvių subtitrai
  • Šalis: Lietuva
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku