Penkiasdešimties metų diskusija

The 50 Year Argument

DĖMESIO: su programėle „MoQ“ šį filmą pamatyk pigiau! Mokant telefonu, į „MoQ“ sąskaitą grįš 1 €. Daugiau informacijos čia

 

Dokumentinis filmas „Penkiasdešimties metų diskusija“ seka intriguojančio bei įtakingo žurnalo The New York Review of Books istorija bei supažindina su charizmatišku ir nenuilstančiu žurnalo įkūrėju - redaktoriumi Robertu Silversu, kuris šiam leidiniui vadovauja bemaž penkiasdešimt metų. Filme panaudoti reti archyviniai kadrai, užfiksuoti originalūs, nesurežisuoti žurnalo darbuotojų pokalbiai ir pastabos, kandūs bei atviri dialogai, aršios diskusijos, dalijamasi pripažintos fotografės Brigitte Lacombe sukurtais portretais, taip pat skelbiamos įtakingų rašytojų kūrinių ištraukos. Visa tai ir daugiau leidžia pajusti Review žurnalo svarbą bei įvairovę.

„Penkiasdešimties metų diskusija“ - iškelia idėjų svarbą keičiant istoriją ir dokumentuoja šį ypatingą procesą. 

 

„Žurnalai nekeičia pasaulio, bet neabejotinai formuoja tam tikras idėjas“

Avishai Margalit

Plačiau
Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas
  • Režisierius: Martin Scorsese
  • Trukmė: 2 h 17 min
  • Kalba: Anglų + Lietuvių subtitrai
  • Šalis: JAV
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku