Paskutinė šeima

Ostatnia rodzina

 

Priešingai nei ryškių seksualinių fantazijų persmelkti jo tapomi fantastiniai paveikslai, Beksinskis – nepaprastai švelnus, šeimyniškas žmogus, kuris paniškai bijo vorų. Jis visa ko geriausio linki žmonai Zofiai, neurotiškam sūnui Tomaszui ir savo bei žmonos motinoms, gyvenančioms kartu.

Klasikinės muzikos įkvėpti tapybos darbai išgarsina Beksinskio vardą moderniojo meno pasaulyje. Tuo tarpu giliai religinga Zofia iš paskutiniųjų stengiasi išlaikyti šeimos vienybę, kurią nuolatos drumsčia nenuspėjami sūnaus Tomaszo smurto protrūkiai ir grasinimai nusižudyti.

Tėvai lengviau atsikvepia sūnui ėmus vaikščioti į pasimatymus ir pradėjus radijo laidų vedėjo bei filmų vertėjo karjerą. Vis dėlto ramybė tęsiasi neilgai, tačiau Beksinskis niekuomet ir nesitikėjo, kad šeimyninis gyvenimas bus rožėmis klotas.

„Paskutinė šeima“ – tai 28-erius metus trunkanti Beksinskių šeimos saga, atsiskleidžianti paveiksluose, šokių muzikos hituose ir laidotuvėse. Filmas paremtas tikra garsaus lenkų tapytojo Zdzislawo Beksinskio gyvenimo istorija.

 

Plačiau
Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas
  • Režisierius: Jan P. Matuszynski
  • Trukmė: 2 h 03 min
  • Aktoriai: Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Aleksandra Konieczna, Andrzej Chyra, Zofia Perczynska
  • Kalba: Lenkų + Lietuvių subtitrai
  • Šalis: Lenkija
N13
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku