Kelyje

On the Road

Tai Jacko Kerouaco knygos „Kelyje“ ekranizacija apie bitnikų kartą. Dinas Moriartis ir Selas Paradisas – tipiniai bitnikai. Po tėvo mirties Selas ima karštligiškai ieškoti atsakymų į klausimus, „kaip gyventi“? Vienas iš būdų – rašyti. Kūrybinį įkvėpimą jis randa baruose, kur džiazas ir draugai. Netrukus bohemiškas gyvenimas jį suveda su Dinu Moriarčiu. Jie trokšta visko, išnaudoja kievieną jiems gyvenimo siūlomą situaciją. Kartu jie leidžiasi į kelionę aplink Ameriką. Cigarečių dūmai, alkoholis, narkotikai, gyvenimo prasmės ir beprasmybės pajautos neleidžia jiems sustoti.

Filmas Kanų kino festivalyje buvo nominuotas „Auksinei palmės šakelei“

Plačiau
  • Režisierius: Walter Salles
  • Trukmė: 2 h 17 min
  • Aktoriai: Sam Riley, Garrett Hedlund, Kristen Stewart, Amy Adams, Tom Sturridge
  • Kalba: Anglų + Lietuvių subtitrai
  • Šalis: Argentina, Brazilija, Kanada, Prancūzija, Jungtinė Karalystė, JAV
N16
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku