(Ne)Tikros prancūziškos vestuvės

Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?

Tik „ŽMONĖS Cinema“ žiūrovams! Belaukiant antrosios „(Ne)Tikros prancūziškos vestuvės“ dalies premjeros, kviečiame prisiminti stereotipais ir neįtikėtinomis situacijomis perpildytą Vernelių šeimynėlę. Pirmąją filmo dalį šioje namų kino platformoje nemokamai galite žiūrėti nuo rugpjūčio 30 d. iki rugsėjo 6 d.

Buržua katalikų Klodo ir Marijos Vernelių šeima turi viską, apie ką galima svajoti: didelį namą puikioje vietoje, finansinį stabilumą, keturias gražuoles dukteris. Gyvenimas būtų beveik pasakiškas, jei tik trys jų dukterys nebūtų ištekėjusios už skirtingų religijų ir kilmės vyrų: pirmosios vyras arabas musulmonas, antrosios - kinietis, o trečiosios - žydas.

Tėvai stengiasi paminti savo nusistatymą bei draugiškai priimti žentus į šeimą, tačiau jiems ne visuomet pavyksta nuslėpti tikruosius jausmus. Paskutinė pagyvenusios poros viltis - jauniausia duktė Laura, kuri praneša apie sužadėtuves. Verneliai netveria džiaugsmu, sužinoję, jog būsimas jaunikis - katalikas. Pro ausis praleidę žinią apie „nerimtą“ jo, aktoriaus ir komiko, profesiją, laimingi tėvai išsiruošia į susitikimą su būsimu žentu ir netenka žado, kai jų jaunėlė pristato juodaodį sužadėtinį iš Dramblio Kaulo Kranto. „Benetton“ šeima, kaip juos vadina kaimynai, pradeda ruoštis vestuvėms.

Plačiau
Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas
  • Režisierius: Philippe de Chauveron
  • Trukmė: 1 h 37 min
  • Aktoriai: Christian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abittan, Medi Sadoun, Frédéric Chau
  • Kalba: Prancūzų + Lietuvių subtitrai
  • Šalis: Prancūzija
N7
Panašūs filmai
Prancūziškos skyrybos
Papa ou maman 2015 | 1 h 25 min
  • Įsiminti
  • Nuomoti: 1.99 €
Naujausias testamentas
Le tout nouveau testament 2015 | 1 h 53 min
  • Įsiminti
  • Nuomoti: 1.99 €
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku