Naktinis Portjė

Il portiere di notte

DĖMESIO: su programėle „MoQ“ šį filmą pamatyk pigiau! Mokant telefonu, į „MoQ“ sąskaitą grįš 1 €. Daugiau informacijos čia

Vienas garsiausių Lilianos Cavani filmų. Pragaištinga, perversiška buvusio esesininko ir koncentracijos stovyklos kalinės aistra veda į degradaciją ir susinaikinimą.

Viena, 1957–ieji. Buvęs SS karininkas Maksas dirba prabangaus viešbučio naktiniu portjė. Vieną vakarą jis pastebi gražią moterį – garsaus amerikiečių dirigento žmoną. Tai Liusi – buvusi jo auka. Liusi taip pat mintimis grįžta į 1942 -uosius, kai penkiolikmetė paauglė atsidūrė koncentracijos stovykloje. Susitikę po daugelio metų jie vėl prisimena keistą juos siejusį jausmą.

Plačiau
Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas
  • Režisierius: Liliana Cavani
  • Trukmė: 1 h 58 min
  • Aktoriai: Dirk Bogarde, Charlotte Rampling, Philippe Leroy, Gabriele Ferzetti, Giuseppe Addobbati
  • Kalba: Anglų + Lietuvių subtitrai
  • Šalis: Italija
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku