Mes visada gyvenome pilyje

We Have Always Lived in the Castle

Seserys Meriketė ir Konstancija (aktorės Taissa Farmiga ir Alexandra Daddario) bei ligotas jų dėdė Džiulijanas (akt. Crispin‘as Glover‘is) yra vieninteliai Blekvudų šeimos nariai, išgyvenę siaubingą tragediją: prieš penkerius metus kažkas išnuodijo visą jų šeimą. Šalia Blekvudų vilos esančio miestelio žmonės įsitikinę, kad tragedijos kaltininkė yra viena iš seserų ir nevengia kiekviena proga demonstruoti savo neapykantos. Tad nenuostabu, kad giminės name tebegyvenančios seserys vengia žmonių.

 Vieną dieną į Blekvudų vilos vartus pasibeldžia stulbinančiai į žuvusį seserų tėvą panašus jaunuolis – keliolika metų nematytas pusbrolis Čarlzas Blekvudas (akt. Sebastian‘as Stan‘as). Energingas ir veiklus vyras netrukus tampa tikra paspirtimi tvarkantis namuose, o jo žavesys pakeri Konstanciją. Tuo tarpu Meriketė niekaip negali atsikratyti įtarumo Čarlzo atžvilgiu. Kuomet pusbrolis ima teirautis apie seserų finansinę padėtį ir šeimos nuosavybės teises, merginos įtarumas dar labiau sustiprėja. Tarp Meriketės ir Čarlzo tvyranti įtampa ima vis labiau augti. Tačiau netrukus paaiškėja, kad žavusis pusbrolis nėra vienintelis Blekvudų vilos gyventojas, turintis ką slėpti... 

Ši juosta sukurta pagal paskutinį amerikiečių rašytojos Širlės Džekson to paties pavadinimo romaną, išleistą 1962 m. Š. Džekson laikoma viena iškiliausių suspense žanro kūrėjų Amerikos literatūroje, o jos romanas „The Haunting of Hill House“ – viena geriausių visų laikų „gotikinio siaubo“ žanro kūrinių. Pagal jį yra pastatyti du filmai (1963 ir 1999 m.) bei „Netflix“ serialas „The Haunting“, pasirodęs pernai spalio mėnesį.

Plačiau
Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas
  • Režisierius: Stacie Passon
  • Trukmė: 1 h 35 min
  • Kalba: Anglų + Lietuvių subtitrai
  • Šalis: JAV
N16
Panašūs filmai
Šešėlių namai
Marrowbone 2017 | 1 h 50 min
  • Įsiminti
  • Nuomoti: 4.99 €
Siaubo festas
Hell Fest 2018 | 1 h 29 min
  • Įsiminti
  • Nuomoti: 4.99 €
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku