Mažieji padaužos

Kino Pavasario filmai

QUATSCH UND DIE NASENBÄRBANDE

Bolesdorfe gyvenantys suaugusieji bando neišsišokti, t.y. būti vidutinybėmis, ir didžiuojasi, kad jiems leidžiama išbandyti naujus produktus. Maža to, visus senelius jie iškeldina į senelių namus, kad tik niekuo vieni iš kitų neišsiskirtų.

Tačiau jų vaikai nenori būti naujų produktų bandymo triušiais ir vis mėgina visokiais būdais įvairiose srityse pasiekti pasaulio rekordų. Prisivogę migdomųjų tablečių jie užmigdo suaugusiuosius ir imasi veikti. Po jų nuveiktų darbelių miestelyje įsivyrauja chaosas. Tačiau viskas baigiasi gerai, kai jų seneliai paleidžiami iš senelių namų ir šauniai sutvarko apgriautą miestelį. Supykę naujų produktų testuotojai išvyksta, o vaikai su seneliais įkuria bendrą laboratoriją ir ieško būdų, kaip pasiekti naujus pasaulio rekordus.

Tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“ www.kinopavasaris.lt

Plačiau
Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas
  • Režisierius: Veit Helmer
  • Trukmė: 1 h 22 min
  • Šalis: Vokietija
V
Panašūs filmai
Mažylio Nikolia atostogos
Les Vacances du petit Nicolas 2014 | 1 h 37 min
  • Įsiminti
  • Nuomoti: 2.79 €
Kaip išgelbėti Kalėdas?
Santa & Cie 2017
  • Įsiminti
  • Nuomoti: 2.79 €
Du ančiukai ir žąsinas
Duck Duck Goose 2017
  • Įsiminti
  • Nuomoti: 4.99 €
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku