Mama

Ema

DĖMESIO: su programėle „MoQ“ šį filmą pamatyk pigiau! Mokant telefonu, į „MoQ“ sąskaitą grįš 1 €. Daugiau informacijos čia

Estiškas juodojo humoro trileris pasakoja apie mažame miestelyje gyvenančią Elsą, prižiūrinčią komoje esantį sūnų Laurį. Ekscentriški miestelio gyventojai netrunka skleisti gandus, kas ir kodėl šovė į Laurį. Tačiau mažame miestelyje, kur visi visus, rodos, pažįsta ir žino, kas dedasi už kiekvienų durų, net ir labai neapdairiai įvykdytas nusikaltimas gali likti nepastebėtas. „Mama“ 2016 m. Talino kino festivalyje paskelbtas geriausiu Estijos filmu ir išrinktas kandidatu į „Oskaro“ nominaciją.

Plačiau
Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas
  • Režisierius: Kadri Kõusaar
  • Trukmė: 1 h 29 min
  • Aktoriai: Tiina Mälberg, Andres Tabun, Andres Noormets, Siim Maaten, Jaak Prints
  • Kalba: Estų + Anglų, Lietuvių subtitrai
  • Šalis: Estija
N13
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku