Liepsnojanti jūra

Fuocoammare

Samuele’iui dvylika. Jis gyvena Viduržemio jūros saloje. Kaip daugeliui jo bendraamžių, Samuele’iui ne visada patinka lankyti mokyklą. Jis mieliau kopia į pakrantės uolas, žaidžia su timpa ir slampinėja po uostą. Tačiau jo sala skiriasi nuo kitų salų. Jau daugelį metų mažomis, nušiurusiomis valtimis ją bando pasiekti tūkstančiai vaikų, moterų ir vyrų iš Afrikos ir Vidurio Rytų. Ši sala – tai Lampedūza, tapusi migrantų vilčių, skausmo ir geresnio gyvenimo paieškų metafora. Šie žmonės trokšta taikos, laisvės ir laimės, tačiau dažniausiai jūra išmeta jų kūnus. Lampedūzos gyventojai yra didžiausios šių dienų humanitarinės tragedijos liudininkai.

Viename įsimintiniausių filmų apie migracijos krizę išvysite unikalių kadrų iš darbo gelbėjimo brigadų, skaičiuojančių žuvusiųjų kūnus, naujo gyvenimo Europoje laukiančių laimingųjų, saugiai pasiekusių krantą, ir Lampedūzos gyventojų kasdienybės.

 

2016 metų Berlyno kino festivalio „Auksinis lokys“

2016 metų Europos kino akademijos apdovanojimas už „Geriausią Europos dokumentinį filmą“

2017 Oskaro nominacija „Geriausio dokumentinio filmo“ kategorijoje

 

Plačiau
Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas
  • Režisierius: Gianfranco Rosi
  • Trukmė: 1 h 48 min
  • Aktoriai: Samuele Pucillo, Pietro Bartolo, Giuseppe Fragapane, Maria Costa, Samuele Caruana
  • Kalba: Italų + Lietuvių subtitrai
  • Šalis: Italija, Prancūzija
N13
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku