Leitis

Leitis

1247 m. į kaimo seniūno sodybą atvyksta elitinis karys – leitis. Kunigaikščio pageidavimu seniūnas privalo organizuoti pasienio žvalgybą. Seniūnas išsiunčia savo sūnų – jauną ir kovose neužgrūdintą jaunuolį, kuris kartu su leičiu išvyksta į pasienį. Įprasta užduotis vyrams tampa rimtu išbandymu: grasina ne tik priešo kariai, bet ir neįžengiamose giriose sutiktos keistos, mistinės būtybės. Patirties ir titulo kaina – gyvybė. Tai legendomis ir padavimais apipinta viduramžių Lietuva.

 

Režisierius Andrius Bartkus Scenarijaus autoriai Rasa Ylaitė, Vytautas Navickas Operatorius Andrius Bartkus Dailininkai Vytautas Navickas, Gitana Striaukaitė Kostiumų dailininkai Vytautas Navickas, Gitana Striaukaitė Muzika Justinas ŠtarasGarso režisierius Artūras Pugačiauskas Montažo režisierius Andrius Bartkus Aktoriai Andrius Povilauskas, Vytautas Rumšas, Kęstutis Cicėnas, Karolina Toleikytė, Algirdas Breidokas Prodiuseris Saulius Bartkus Gamintojas „BE TABU“ ir Ko

Plačiau
Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas
  • Trukmė: 0 h 44 min
  • Kalba: Lietuvių + Lietuvių subtitrai
  • Šalis: Lietuva
N13
Panašūs filmai
Meilė ir draugystė
Love and Friendship 2016 | 1 h 34 min
  • Įsiminti
  • Nuomoti: 2.79 €
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku