Kryžiaus kelias

Kreuzweg

„Kryžiaus kelias“ tuo pačiu yra ir legenda apie šventųjų gyvenimus, ir kaltinamasis aktas. Tai radikaliomis priemonėmis papasakota istorija apie religiją, pasišventimą ir radikalų tikėjimą. Vos iš 14 ilgų planų susidedantis filmas priverčia žiūrovą šį kūrinį patirti kitaip, neįprastai.

Marijai 14 metų. Jos šeima – katalikų fundamentalistų bendruomenės dalis. Kiekvieną dieną Marija gyvena šiuolaikiniame pasaulyje, bet širdyje priklauso Jėzui. Ji norėtų sekti juo, tapti tokia pat šventa kaip jis ir patekti į dangų – lygiai taip pat, kaip ir visi kiti šventi vaikai apie kuriuos jai yra tekę tiek daug girdėti. Kaip ir Jėzus, kelionėje iki Golgotos kalno, Marija eina per 14 stacijų pakeliui į tikslą. Net mokykloje sutiktas  vaikinas negali jos sustabdyti. Nors priklausydami skirtingiems pasaulyje, paaugliai gali tapti draugais, galbūt, net daugiau nei draugais. Galiausiai lieka sugriuvusi, paguodos tikėjime ieškanti šeima ir klausimas, ar visi nutikę įvykiai tikrai buvo neišvengiami?

Apdovanojimai:

2014 – Sidabrinio lokio apdovanojimas už geriausią scenarijų Tarptautiniame Berlyno kino festivalyje.

Plačiau
Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas
  • Režisierius: Dietrich Brüggemann
  • Trukmė: 1 h 47 min
  • Aktoriai: Franziska Weisz, Florian Stetter, Lea van Acken
  • Kalba: Prancūzų, Vokiečių + Lietuvių subtitrai
  • Šalis: Prancūzija, Vokietija
N13
Panašūs filmai
Kunigo vaikai
Priest's children 2013 | 1 h 33 min
  • Įsiminti
  • Nuomoti: 2.79 €
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku