Komivojažierius

Forushande

Vieną dramatišką naktį Emado ir Ranos ką tik pradėtas nuomoti modernus butas pradeda griūti, todėl pora yra priversta persikraustyti į naują būstą Teherano centre. Tačiau naujas nuomininkas porai neatskleidė, kad buvusi nuomuotoja buvo prostitutė. Bėgant laikui, Raną ima erzinti buvusios gyventojos palikti daiktai, atsiranda didelis susidomėjimas ant sienų paliktais vaiko piešiniais. Galiausiai šeimą sukrečia incidentas, kai žmona į namus įsileidžia nepažįstamąjį, galvodama, kad tai yra jos vyras. „Komivojažierius“ kelia opius etinius klausimus apie Irano visuomenę, besikeičiančių kultūrinių aplinkybių veikiamą tapatybę ir žmogiškų ydų prigimtį. Saugumą praradusiems filmo veikėjams tenka ne tik ieškoti teisingumo, bet ir stoti į akistatą su nepažintomis savo vidinio pasaulio pusėmis. Ši Asgharo Farhadžio juosta pelnė „Oskaro“ apdovanojimą už geriausią filmą užsienio kalba.

Plačiau
Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas
  • Režisierius: Asghar Farhadi
  • Trukmė: 2 h 05 min
  • Aktoriai: Shahab Hosseini, Taraneh Alidoosti, Babak Karimi, Mina Sadati, Farid Sajjadi Hosseini
  • Kalba: Persų + Lietuvių subtitrai
  • Šalis: Iranas, Prancūzija
N13
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku