Kartą Niujorke

The Immigrant

„Kartą Niujorke“ – tai įtraukiantis pasakojimas apie laimės paieškas, meilę, pavydą ir kerštą. Filmas supina jaunos moters ir dviejų vyrų likimus, kurie išgyvena istoriją, galėjusią nutikti ir mūsų seneliams ar proseneliams. 1921-ieji. Kaip ir tūkstančiai emigrantų iš visos Europos, Eva su seserimi Magda palieka gimtąją Lenkiją ir išplaukia į Niujorką. Tačiau kelias link amerikietiškos svajonės tikrovėje pasirodo daug sunkesnis. Serganti Magda uždaroma į karantiną, o Eva atsiduria Manhatano gatvėse. Eva susipažįsta su Bruno, kurio išorinis žavesys ir draugiškumas slepia nuožmų charakterį bei pavojingą būdą. Nepraeina daug laiko, kol Bruno įtraukia žavią moterį į naktinių Niujorko plaštakių ir burleskos šokėjų gyvenimą, o jo duodami pinigai tampa ne tik vieninteliu Evos pragyvenimo šaltiniu, bet ir būtinomis lėšomis sesers gydymui. Pasirodžius keliaujančiam magui Orlandui, Evos pasaulyje atsiranda daugiau šviesos ir sužiba viltis ištrūkti iš vergyste tapusios kasdienybės, tačiau viską sujaukia nieko nepaisantis Bruno pavydas. Pagrindiniam vaidmeniui „Kartą Niujorke“ („The Immigrant“) režisierius pasikvietė „Oskaro“ laimėtoją Marion Cotillard, bene labiausiai vertinamą šių dienų prancūzų aktorę. Iš vaidmenų dideliuose Holivudo projektuose („Pradžia“, „Tamsos riterio sugrįžimas“) M. Cotillard pažįstama visiems, kas bent kiek domisi kinu, tačiau pasiūlymų vaidinti ji susilaukia ir iš daugybės originaliausių Europos kino režisierių. Vyriškoji aktorių dalis ne ką mažiau įstabi. Du „Oskarų“ nominantai: draminių vaidmenų profesionalas Joaquinas Phoenix‘as, neseniai sukūręs nepamirštamą vaidmenį dramoje „Ji“, ir veiksmo filmų žvaigždė, nevengiantis gerokai sudėtingesnių rolių, Jeremy Renneris. Plačiajai publikai pastarasis aktorius puikiai žinomas iš filmo „Bornas. Palikimas“, o visai neseniai jį matėme „Amerikietiškoje aferoje“. Emocingų dramų meistras, režisierius Jemesas Gray, pasakojimą, kuriame atsispindi jo paties šeimos likimas, kūrė su ypatingu užsidegimu. Būdamas Ukrainos žydų emigrantų palikuonis į juostą jis sudėjo nemažai savo šeimos išgyvenimų, juos perteikdamas ne tiek konkrečiais faktais, kiek jausmais ir patirtimis, apie kurias jam pasakojo seneliai.

Filmo autoriams pavyko išgauti vizualinio grožio iš kiekvienos istorijos detalės. Juostai pasirinkta specifiška spalvinė išraiška suteikia vaizdui vintažinės fotografijos įspūdį. Šį spalvinį jausmą pagilina nepriekaištinga vaidyba, o dramatiškos situacijos ir stipri emocinė filmo pusė per vieno žmogaus intymius išgyvenimus atskleidžia patirtis, kurių neišvengė tūkstančiai emigrančių kelią pasirinkusių moterų.

 

Plačiau
Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas
  • Režisierius: James Gray
  • Trukmė: 2 h 00 min
  • Aktoriai: Marion Cotillard, Joaquin Phoenix, Jeremy Renner, Dagmara Dominczyk, Jicky Schnee
  • Kalba: Anglų, Lenkų + Lietuvių subtitrai
  • Šalis: JAV
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku