Julija

Julia

Tai trisdešimtmetės transseksualios moters Julios portretas, sukurtas režisierei ją stebint daugiau nei 10 metų. Būdama 18 metų ji atvyko iš Klaipėdos į Berlyną, kur dirbo prostitute – paskutinius 8 metus liūdnai pagarsėjusioje Frobenstrasse gatvėje.

„Aš negaliu pasakyti, kad esu moteris, bet aš nesu ir vyras. Aš esu kažkas, ko tu nepažįsti... Aš esu Dievo kūrinys, bet neįprastas kūrinys. Dievas buvo neatidus kai aš gimiau.“ Kitų autoritetų be šio Dievo, kuris suklydo, Julia neturi. Ji yra viena ir gyvena gyvenimą, kurio visuomenė nesupranta.

Plačiau
Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas
  • Režisierius: Johanna Jackie Baier
  • Trukmė: 1 h 30 min
  • Aktoriai: Julia Krivickas, Wlodzimierz Lerch, Bianca, Ricardas Orzichovskis, Vitalij Berezudskij
  • Kalba: Lietuvių, Rusų, Vokiečių + Lietuvių subtitrai
  • Šalis: Lietuva, Vokietija
N16
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku