GERIAUSIOS 2018 METŲ KANŲ LIŪTŲ REKLAMOS

GERIAUSIOS 2018 m. KANŲ LIŪTŲ REKLAMOS

Neįmanoma nepastebėti ir neįmanoma pamiršti! Nuo šiol ŽMONĖS Cinema riaumos geriausiomis 2018 metų reklamos istorijomis ir primins: tikrai gera reklama siekia ne parduoti, o praturtinti gyvenimą. „70 proc. prekės ženklų galėtų išnykti, ir niekas to nepastebėtų“ – tokiai įžvalgai šiemet nuskambėjus „Kanų liūtų“ kūrybiškumo festivalyje, nuščiuvo visi.

Galėtų išnykti, nes tokie prekės ženklai, kaip ir jų reklama, neturi sielos. Ateitį turi tie, kurie mąsto, ne kaip parduoti, o kaip savo vertybėmis būti arčiausiai svarbiausių žmogaus gyvenimo akimirkų“, – pastebi Gabrielė Burbienė, „Kanų liūtų“ kūrybiškumo festivalio atstovė Lietuvoje. Todėl ir „Geriausios 2018 metų KANŲ LIŪTŲ“ reklamos demonstruoja atjautą, socialinę atsakomybę, autentiškumą ir netikėtą požiūrį. Požiūrį, kuris vers susimąstyti, verkti, juoktis ir perkratyti ligšiolines nuostatas apie reklamą.

Dėmesio! Visas reklamas matysite originalo (anglų) kalba, be lietuviškų subtitrų.

Plačiau
  • Trukmė: 2 h 00 min
  • Kalba: Anglų
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku