Fokstrotas

foxtrot

Kai Dafnos ir Michaelio namuose pasirodo uniformuoti pareigūnai, iš baimės jų širdis nespėja nukristi į kulnus. Nelaukti svečiai praneša apie jų sūnaus, tarnavusio Izraelio armijoje, mirtį. Michaeliui sunkiai sekasi tvardytis susidūrus su perdėta giminaičių reakcija ir svarbių armijos biurokratų užuojauta.

Kol raminamųjų prigirdyta žmona ilsisi, Michaelį alina gedulo ir pykčio audros. Fantasmagoriška Jonatano armijos patirtis primena apie nenuspėjamus gyvenimo posūkius.

Plačiau
Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas
  • Režisierius: Samuel Maoz
  • Trukmė: 1 h 53 min
  • Kalba: Hebrajų + Lietuvių subtitrai
  • Šalis: Izraelis, Prancūzija, Vokietija, Šveicarija
N13
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku