Dior ir aš

Dior et moi

Aukštosios mados žavesiu svaiginantis filmas „Dior ir aš“ nukelia į legendinių „Christian Dior“ mados namų vidų, suteikdamas išskirtinę privilegiją pažvelgti į pirmąją Raf Simons, naujojo meninio direktoriaus, aukštosios mados kolekciją. Tai – tikros meilės darbas, sukurtas atsidavusios komados. Filme derinamos kasdienybės detalės, šiuolaikinio mados pasaulio elementai ir paslaptingi aidai iš prekinio ženklo praeities. Kartu, tai ir duoklė talentingoms siuvėjoms, nepavargstamai įgyvendinančioms Raf Simons viziją.Frédéric Tcheng – Prancūzijoje gimęs filmų kūrėjas, kuris, po civilinės inžinerijos studijų, 2002-aisiais persikėlė į Niujorką, kad įgytų vaizduojamųjų menų magistrą Kolumbijos universiteto filmų mokykloje. Jis koprodiusavo ir montavo filmą „Valentino: Paskutinis imperatorius“. Taip pat, jis filmo „Diana Vreeland: Akis turi keliauti“ korežisierius. „Dior ir aš“, jo režisūrinis debiutas, kino žiūrovams ir mados gerbėjams buvo pristatytas Tribeca filmų festivalyje 2014-aisiais.

Plačiau
Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas
  • Režisierius: Frédéric Tcheng
  • Trukmė: 1 h 30 min
  • Aktoriai: Christian Dior, Omar Berrada, Raf Simons, Pieter Mulier, Cathy Horyn
  • Kalba: Anglų, Italų, Prancūzų + Lietuvių subtitrai
  • Šalis: Prancūzija
V
Panašūs filmai
Meilutė ir boksininkas
Cutie and the Boxer 2013 | 1 h 22 min
  • Įsiminti
  • Nuomoti: 2.79 €
Bilas Cunninghamas: Niujorkas
Bill Cunningham New York 2010 | 1 h 24 min
  • Įsiminti
  • Nuomoti: 2.79 €
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku