Dievo kraštas

God's Own Country

Džonis Saksbis kasdien ilgai ir sunkiai dirba atokioje šeimos fermoje Šiaurės Anglijoje. Aplinka čia tokia atšiauri, jog, rodos, gali jausti kiaurai pučiantį vėją. Kasdienę savo frustraciją Džonis skandina alkoholyje vietiniame bare bei užsiima seksu su atsitiktiniais vaikinais. Tačiau vieną dieną į fermą atvyksta simpatiškas rumunas – jį laikinai pasamdė Džonio tėvas. Vaikinas greit suvokia, jog gražiajam Georgiui jaučia ne tik fizinį potraukį, bet ir kažką, ko anksčiau nėra jautęs. Tarp vaikinų užsimezga stiprūs santykiai, kurie gali negrįžtamai pakeisti Džonio gyvenimą.

Plačiau
Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas
  • Režisierius: Francis Lee
  • Trukmė: 1 h 44 min
  • Kalba: Anglų + Lietuvių subtitrai
  • Šalis: Jungtinė Karalystė
N16
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku