Detektyvas Daunas

Detektiv Downs

Robertas dirba detektyvu. Nors vadinti tai darbu gal kiek per drąsu – niekas Robertui nepatiki nei vienos bylos. Kartą, kaip ir kiekviename filme apie detektyvus, į biurą užsuka paslaptinga moteris. Robertas gauna užduotį nuraminti dėl anūko dingimo susikrimtusią turtingą močiutę. Bet kuo ilgiau detektyvas aiškinasi riedlenčių žvaigždės Olavo Staro dingimo aplinkybes, tuo labiau jam aišku, kad niekas šioje byloje neaišku. Nors dėl vieno nusikaltėliai gali būti tikri, Robertas – nenuspėjamas detektyvas.

Plačiau
  • Režisierius: Bård Breien
  • Trukmė: 1 h 27 min
  • Aktoriai: Svein André Hofsø Myhre, Liv Bernhoft Osa, Nils Jørgen Kaalstad, Ida Elise Broch, Per Schaanning
  • Kalba: Norvegų + Lietuvių subtitrai
  • Šalis: Norvegija, Čekija
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku