Daug vaikų, beždžionė ir pilis

Muchos hijos, un mono y un castillo

Kartą Ispanijoje gyveno Julita. Ji turėjo tris svajones – susilaukti daug vaikų, įsigyti pilį ir auginti beždžionę. Kai į savo šešių vaikų gretas ji pagaliau priėmė gyventi ir išsvajotą beždžionę, niekas negalėjo patikėti, kad šeima staiga praturtės ir išsipildys paskutinis Julitos noras. Nors krizė vėliau iš Julitos šeimos atėmė lengvabūdiškai įsigytą pilį, jie išsaugojo nuginkluojantį spontaniškumą ir nuoširdumą, kurių pilna kiekviena dokumentiniame filme užfiksuota kasdienybės akimirka. Įkopusi į devintąją dešimtį Julita ima suprasti tikrąją gyvenimo prasmę. 15 metų filmuotos šeimos kronikos palengva tampa dabartinės Ispanijos situacijos alegorija.

Plačiau
Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas
  • Režisierius: Gustavo Salmerón
  • Trukmė: 1 h 30 min
  • Kalba: Ispanų + Lietuvių subtitrai
  • Šalis: Ispanija
N13
Panašūs filmai
Kino Pavasario filmai
AMŽINAI STILINGOS
Advanced style 2014 | 1 h 13 min
  • Įsiminti
  • Nuomoti: 2.79 €
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku