ČIAUPKIS IR GROK PIANINU (VDFF'18)

Shut up and play the piano

DĖMESIO: su programėle „MoQ“ šį filmą pamatyk pigiau! Mokant telefonu, į „MoQ“ sąskaitą grįš 1 €. Daugiau informacijos čia

Chilly Gonzalesas – tikras gaivalas muzikos padangėje. Jis – kanadiečių pianistas ir prodiuseris. Tačiau ne profesija ar statusas jį daro išskirtinį, bet vulkaninė energija. Jo vardas puikuojasi Gineso rekordų knygoje kaip ilgiausio koncerto atlikėjo (27 valandos). Artimas daininkės Feist bičiulis, kolega, dirbęs kartu su Jane Birkin, „Daft Punk“ legendomis, Jarvisu Cockeriu ir Drake’u, Gonzalesas scenoje išsaugojo jaunystės energiją. Gyventi jis pasirinko niekada nemiegantį miestą – Berlyną. Įvairios muzikos dirbtuvės, repeticijos, kartais savo atmosfera primenančios paauglių roko grupių repeticijas garažuose – visa tai šiame mieste, rodos, sutverta Gonzo. Filme puikiai atsiskleidžia, kaip atlikėjas derina savo jaunatvišką energiją su brandžiu muzikiniu skoniu. „Gonzo pasaulyje realybė visuomet susijusi su fikcija. Ji tampa jo asmenine, sustiprinta realybe. Kol dauguma scenos atlikėjų stengiasi būti kiek įmanoma autentiškesni, man regis, Gonzo elgiasi visiškai priešingai. Jis ieško tiesos pačioje fikcijoje.“ Philippas Jedicke Philippas Jedicke gyvena Prancūzijoje ir Kanadoje, o šiuo metu dirba kultūros žurnalistu Kelne. Jis kuria reportažus interneto portalams bei tokioms televizijos programoms kaip ARTE, WDR, „Süddeutsche Zeitung“. Šis filmas – režisūrinis autoriaus debiutas kine.

Plačiau
Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas
  • Trukmė: 1 h 22 min
  • Kalba: Anglų + Lietuvių subtitrai
  • Šalis: Jungtinė Karalystė, Vokietija
N13
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku