Burgundijos kunigaikštis

The Duke of Burgundy

Viso pasaulio drugių ekspertės (išskirtinai vien tik moterys) susirenka į konferenciją kažkur miške pastatytame prabangiame dvare su gražiais sodais. Po dienos renginių pavargusi pranešėja aristokratė Sintija liepia patarnautojai Evelinai išplauti grindis ir išskalbti drabužius. Ją supykdo netinkamoje vietoje paliktos apatinės kelnaitės. Nepasitenkinimą pakeičia fizinės bausmės, tačiau neseniai dirbti pradėjusi žaliaakė tarnaitė kantriai kenčia šeimininkės užgaidas. Bet intymiame žaidime ne viskas taip paprasta ir nuspėjama, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Evelina nėra jau tokia nekalta ir naivi, o netrukus jau Sintija sulaukia pastabų... dėl prastos vaidybos.

Plačiau
Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas
  • Režisierius: Peter Strickland
  • Trukmė: 1 h 44 min
  • Aktoriai: Sidse Babett Knudsen, Monica Swinn, Chiara D'Anna
  • Kalba: Anglų + Lietuvių subtitrai
  • Šalis: Jungtinė Karalystė, Vengrija
N16
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku