Belgika

Belgica

Susipažinkite su broliais Džo ir Frenku. Kaip dažniausiai nutinka, jie yra absoliučiai skirtingi broliai. Jaunesnysis Džo mato pasaulį tik viena akimi ir nesisieloja dėl žemo ūgio. Nuo ankstyvos jaunystės jis puoselėja kūrybines ambicijas, tad begalinė meilė kokybiškai muzikai paskatino atidaryti barą „Belgika“, kurio scenoje gyvai groja ir naktinėtojus užveda įvairiausios grupės. Keliais metais vyresnis Frenkas  jaučiasi visais atžvilgiais didesniu broliu ir kiekvienai situacijai turi susigalvojęs planą. Jis pasitiki savo beprotiškomis idėjomis pilnu 100%. Frenkas ruošiasi antrą kartą tapti tėčiu, turi neblogą automobilį, trokšta pasistatyti nuosavą namą ir nenustoja mylėti kitų gražių moterų, tačiau jo ambicijų netenkina nuspėjamas gyvenimas. Atsitiktinis susitikimas bare su jaunėliu broliu po daugelio nesimatymo metų paskatina suvienyti jėgas dėl bendro tikslo. Džo kaip tik reikalinga patikima pagalba, nes vienam per sunku tempti finansinius įsipareigojimus. Frenko pasiūlytos idėjos įpučia naktiniam barui rimto ir energingo rokenrolo. Vos per kelias savaites broliai paverčia „Belgiką“ geidžiamiausia pramogų vieta mieste su unikaliais koncertais. Sugrįžusi sėkmė įkvepia plėstis ir dar stipriau rizikuoti. Net dangus jiems tampa pasiekiamas ranka. Tačiau lengvus pinigus nešantis naktinis verslas yra užkrečiantis dalykas, kai nepastebimas momentas, kad jau būtina sustoti. Konfliktai ir nesutarimai dar sudėtingiau išvengiami komplikuotame šeimos versle, kai broliai Džo ir Frenkas tampo vėžimą į skirtingas puses.

Plačiau
Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas
  • Režisierius: Felix van Groeningen
  • Trukmė: 2 h 07 min
  • Aktoriai: Stef Aerts, Tom Vermeir, Stefaan De Winter, Dominique Van Malder, Ben Benaouisse
  • Kalba: Olandų
  • Šalis: Belgija, Prancūzija
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku