Atkirtis

Whiplash

Andrew Neymanas yra ambicingas jaunas džiazo būgnininkas, siekiantis pakilti į elitinę muzikos konservatorijos viršūnę rytinėje pakrantėje. iškamuotas tėvo, dėl jo nepavykusios rašytojo karjeros, Andrew dieną ir naktį stengiasi tapti vienu geriausiu būgnininku. Terence Fletcheris yra instruktorius, žinomas dėl savo mokymo specifikos, visa džiazo mokykla naudoja šio mokytojo metodus, kurie vienareikšmiškai visą mokyklą veda į geriausiųjų sąrašą. Fletcheris atranda Andrew ir perduoda jam savo žinias, pakeičia jo gyvenimą. Andriew aistra pasiekti tobulumą greitai perauga į maniją ir jis visais būdais stengiasi tapti geriausiu.

Plačiau
Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas
  • Režisierius: Damien Chazelle
  • Trukmė: 1 h 47 min
  • Aktoriai: Miles Teller, J.K. Simmons, Paul Reiser
  • Kalba: Anglų + Lietuvių subtitrai
  • Šalis: JAV
N16
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku