Amžinos meilės laiškai

La corrispondenza

Tai žymiai vyresnio vyro ir jaunos moters meilės istoriją. Ji – astrofizikos studentė Eimė (aktorė Olga Kurylenko), pragyvenimui užsidirbanti atlikdama kaskadinius triukus. Jis – šeimą turintis astrofizikos dėstytojas Edas (akt. Jeremy Irons).Įsimylėjėliai daugiausiai bendrauja netiesiogiai: paprastais ir elektroniniais laiškais, SMS ir vaizdo žinutėmis, įrašais kompaktinėse plokštelėse ir pan. Kol vieną dieną Eimę pasiekia sukrečianti žinia: profesorius mirė. Tačiau mergina ir toliau gauna žinutes iš mylimo vyro, tikinančio, kad niekuomet jos nepaliks. Sutrikusi ir pasimetusi, Eimė nutaria išsiaiškinti šią paslaptį ir iškeliauja – pirmiausiai į Edinburgą, kur gyvena profesoriaus šeima, o po to – į mylimojo vilą Italijoje.

Plačiau
Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas
  • Režisierius: Giuseppe Tornatore
  • Trukmė: 2 h 01 min
  • Aktoriai: Jeremy Irons, Olga Kurylenko
  • Kalba: Anglų
  • Šalis: Italija
N13
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku