Aklavietė

Standoff

Gyvenimu nusivylęs karo veteranas Karteris (Thomas Jane), gauna galimybę įprasminti savo bevertę egzistenciją. Visko matęs vyras, stoja ginti 12-metės mergaitės, kurią persekioja samdomas žudikas (Laurence Fishburne). Minimaliai ginkluotas Karteris, stoja į kovą su gerai ginkluotu žudiku, privalančiu pašalinti jo ankstesnio nusikaltimo liudininkę. Vis augantis psichologinis teroras ir tvyranti įtampa, išskiria šį filmą iš kitų panašaus žanro kūrinių.

Plačiau
Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas
  • Režisierius: Adam Alleca
  • Trukmė: 1 h 25 min
  • Aktoriai: Thomas Jane, Laurence Fishburne, Ella Ballentine, Jim Watson, John Tench
  • Kalba: Anglų + Lietuvių subtitrai
  • Šalis: Kanada
Panašūs filmai
Naujoji karta Z
The girl with all the gifts 2016 | 1 h 51 min
  • Įsiminti
  • Nuomoti: 2.79 €
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku